O nas

Ateliér OMaya je koncept pre zdravú výživu, ktorý nesieme v srdciach už dlhé roky.  Nevyplýva to len z moderného trendu – je to spôsob životného štýlu. To je to, na čo sme v našej rýchlej existencii pozabudli – nenáhlivo si pochutnávať.

Naučili sme sa rýchlo zarábať a ešte rýchlejšie to míňať. Zabúdame tým na vlastnú dušu. OMaya je jedinečný pokus spojiť telo a dušu. Vnímať umenie je také ťažké, ako samotná tvorivosť, ale umenie je jedným z prostriedkov ako spájať ľudí. Výživou nasýtime telo a umením dušu – taká je podstata nášho života.

Život je krásny, život je chutný.

Výživa tela je nutná a jej spôsob určuje zdravie celého organizmu. Keď sa naučíte správne stravovať a vyberať si vhodné potraviny, porozumiete zákonom fyzického sveta, ktoré budete postupne aplikovať do svojho života. Keď sa naučíte správne jesť, potom ste vyriešili jednu z najdôležitejších úloh svojho života.  Ak nemôžete pochopiť spoločný význam výživy, dýchania a myslenia, život sám o sebe zostane nepochopený. Umenie spočíva v tom, ako premeniť nižšiu energiu z potravy na vyššiu.  Svoj profit z jedla nebude mať len žalúdok, ale i srdce, mozog a následne aj duša.

Vieme Vám poradiť

Užite si príjemne strávený čas a zužitkujte naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti v oblasti stravovania a komunikácie s rôznymi osobnosťami. Naučíme Vás vylepšiť ponuku bežných jedál alebo pripraviť sviatočné menu – a to všetko spôsobom, že Vaši hostia to vysoko ocenia. Organizujeme aj rôzne akcie a kurzy prospešné pre zdravie – výtvarníctvo, tanec, varenie.